Hakkımızda

STS Kontrol ve Sertifikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. sürdürülebilir tarım sistemleri konularında kontrol ve belgelendirme hizmetleri vermek üzere Konya ilinde kurulmuş bir kontrol ve sertifikasyon kuruluşudur.

Gelecek nesiller için miras niteliğindeki doğanın zenginliğini koruyarak sağlıklı gıdaların üretilmesini garanti eden bütüncül bir yaklaşımın benimsenmesiyle yola çıkılmıştır.

Yaşamın sürdürülebilirliği için gerekli olan temel kaynakları doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen tarımsal faaliyetlerin,  gerek su, toprak, atmosfer, biyoçeşitlilik gibi doğal kaynakları gözeterek gerekse insan sağlığını etkileyebilecek unsurları elemine ederek gerçekleştirilmesi sürdürülebilir bir gelecek için gereklidir.

Sürdürülebilirlik ilkesiyle yola çıkan STS Kontrol ve Sertifikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. müşterilerini de gözeterek adil ve tarafsız fiyat politikaları izlemektedir. Konusunda uzman ve yetkin personelleri ile müşterilerine profesyonel bir hizmet sunarak, tüm paydaşların sürekli iyileştirilmesine katkı sağlamaktadır.